Stolarka Aluminiowa Do Domu i Mieszkania

O firmie

ALMATEX to firma, która istnieje od 1998 roku. Od samego początku swojego istnienia, nasz zakład zajmuje się profesjonalną stolarką aluminiową. Doświadczenie, którym pochwalić może się nasze przedsiębiorstwo, to efekt wzmożonej pracy i niezwykłej uwagi, którą przykładamy do realizacji każdego projektu. Jesteśmy pewni, że wykorzystując zdobytą przez wiele lat wiedzę i doświadczenie budujemy coraz lepsze i trwalsze konstrukcje aluminiowe. Wykonujemy prace i projekty dla obiektów o charakterze mieszkalnym, handlowym, i przemysłowym. Stawiamy mocne podstawy dla wielu budynków administracji państwowej, a także tych z sektora publicznego i prywatnego.

Korzystając z nowoczesnych systemów aluminiowych, budujemy konstrukcje pewne i odporne, często także spektakularne objętościowo. Materiały, wykorzystywane do realizacji naszych projektów, posiadają wszystkie konieczne certyfikaty i pozwolenia. Zostały pozytywnie ocenione i uzyskały aprobaty techniczne od takich instytucji jak: Instytut Techniki Budowlanej, Instytut Mechaniki Precyzyjnej oraz Państwowy Zakład Higieny.

Nasze produkty są więc doskonale przygotowane do tego, by zadowolić każdego nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Nasza kadra to sztab inżynierów, projektantów i wysoko wykfalifikowanych montażystów i pracowników produkcyjnych, którzy doskonale potrafią wykorzystać swoje doświadczenie i wiedzę, czym jest solidnie wykonana stolarka aluminiowa.

Zapraszamy do odwiedzenia zakładki z naszą ofertą, tam szerzej będą mieli Państwo możliwość poznać zakres działań, które jesteśmy gotowi wykonać dla Państwa. ALMATEX – znaczy solidnie i trwale.